Магазини от които не сме доволни

Магазини, в които да ходим или да не стъпваме

Магазини от които не сме доволни

Мнениеот Gligan » Пет Дек 19, 2008 12:01 am

В тази тема можете да публикувате списък на магазини от които не сте доволни. Задължително посочвайте причините за вашето мнение!
Gligan

Re: Магазини от които не сме доволни

Мнениеот Gligan » Вто Ное 23, 2010 9:56 pm

Явно аз ще открия темата.

Жиларя в Княжево „Микрон” – Доцев ЕООД
Много внимавайте и в никакъв случай не казвайте за какво е жилото, което поръчвате.
Случката е следната: Наложи ми се да поръчам жило във въпросната фирма. След неколкократно, настойчиво разпитване за какво е въпросното жило отговорих, че с него си пускам и спирам хидравликата без да обяснявам за каква хидравлика става дума. На другия ден ми се обадиха с новината, че жилото ми е готово и струва 315.00 лв. Нямах избор (жилото беше за репатрака, а оригинално трябваше да чакам поне седмица) отидох да си го взема. Когато казах, че искам фактура се започна едно разубеждаване, защото трябвало да ми начислят ДДС и т. н. Аз бях непреклонен, платих си 378.00 лв. с ДДС и си го взех. Когато попитах защо цената е такава ми отговориха, че материала бил внос от Япония. Жилото беше най-обикновено като за ел. стъкла, но не един, а два метра, т. е. по-дълго. Мъките ми обаче не свършиха до тук. Прибирайки се и започвайки монтажа установяваме, че жилото е с доста по-дебели накрайници от оригиналното и не минава там откъдето трябва. Хайде пак до Княжево, за да го оправят. Чичката ми вика „ами аз мислих, че е за външен монтаж, сега си е.а мамата”. Накарах го да ги изпили, защото ако трябваше да го чакам още един ден по-добре да се гръмна. Докато ги пилеше три пъти му повторихме, да не забрави една дрънкулка в единия накрайник, която естествено затри пред погледите ни. Майната му си казах давай да ходим да го монтираме. И какво си мислите, че всичко е наред? Е да ама не – жилото се оказа по-дълго, като на всичко отгоре не бяха уцелили и още един размер. Нямахме нерви преправихме го на място, разпробихме накрайника и накрая го монтирахме.
Gligan

Назад към Магазини